Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nálam azóta sem müködik. Új témát egyátalán nem tudok hozni. Minden topicba megpróbáltam tegnap megynitni egyet hogy majd áhelyezem ahova való, több órá elbasztam rá és végeredmény minden témánál 500 internal sever error. 1 1 témat enged szerkeszteni, de legtöbbet nem.  :/

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Azt vettem észre (legalábbis nálam ez van), hogy rendszerint a hosszú adatlapokat nem szereti a rendszer. A rövid témákat csont nélkül átengedi, a hosszúaknál kezd el szarakodni, és jelenik meg ez az "500 Internal Server Error" hibaüzenet (ilyenkor szoktam a könyvsorozatokat darabolni - ott megtehetem, de a filmeknél, sorozatoknál már nem).

Viszont sokszor 5-10 db F5 nyomkodás után a filmes, sorozatos témákat átengedi a rendszer. Máskor percekig nyomogatom az F5-öt. És egyszer csak megjelenik az adatlap. Már hónapok óta így töltök fel. Kissé időigényes, de ez van...

Más. Az viszont tényleg érdekes, hogy sem ez, sem az oldal betöltési probléma sem érint minden feltöltőt. Szombat reggel pl. fel tudtam tölteni, utána dél körül akartam a következő csomagot felnyomni, de akkor már nem tudtam sem új témát nyitni, sem szerkeszteni, sem üzenetet írni. Közben meg látom, hogy más zavartalanul tölti fel a témákat.

Máskor meg a "<>" tag nem tölt be, csak percek múlva...

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites


Ez milyen hiba lehet, sima téma megnyitásnál/hozzászólásnál? :

pirate-hiba.jpg


Létrehozni tudtam, de szerkeszteni/javítani már nem.

Kiegészítés:
Böngésző újraindítása után hiba nélkül tudtam szerkeszteni. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/15/2024 at 2:05 AM, michonne75 said:

Sziasztok!

Azt vettem észre (legalábbis nálam ez van), hogy rendszerint a hosszú adatlapokat nem szereti a rendszer. A rövid témákat csont nélkül átengedi, a hosszúaknál kezd el szarakodni, és jelenik meg ez az "500 Internal Server Error" hibaüzenet (ilyenkor szoktam a könyvsorozatokat darabolni - ott megtehetem, de a filmeknél, sorozatoknál már nem).

Viszont sokszor 5-10 db F5 nyomkodás után a filmes, sorozatos témákat átengedi a rendszer. Máskor percekig nyomogatom az F5-öt. És egyszer csak megjelenik az adatlap. Már hónapok óta így töltök fel. Kissé időigényes, de ez van...

Más. Az viszont tényleg érdekes, hogy sem ez, sem az oldal betöltési probléma sem érint minden feltöltőt. Szombat reggel pl. fel tudtam tölteni, utána dél körül akartam a következő csomagot felnyomni, de akkor már nem tudtam sem új témát nyitni, sem szerkeszteni, sem üzenetet írni. Közben meg látom, hogy más zavartalanul tölti fel a témákat.

Máskor meg a "<>" tag nem tölt be, csak percek múlva...

Sziasztok.

 

Nekem azóta sem enged feltölteni és már régi feltöltést szerkeszteni sem, de csak ezen az oldalon más oldalon semmi gond a téma megosztással .

Igazán  érdekes :/

 

Link to comment
Share on other sites

10 órával ezelőtt, t17t said:

Én sem értem...

Ha csak nálam lenne ez a hiba akkor azt mondanám én nálam van valmi gebasz, de másoknál is előjön ez az servererror és még ki tudja hány embernél aki semmit sem mond.

 

Nem lehet esetleg szerver probléma? esetleg frissiteni kellene valamiket?

vagy valami script mondta be az unalmast?

Link to comment
Share on other sites

32 perccel ezelőtt, 666bomba said:

Ha csak nálam lenne ez a hiba akkor azt mondanám én nálam van valmi gebasz, de másoknál is előjön ez az servererror és még ki tudja hány embernél aki semmit sem mond.

 

Nem lehet esetleg szerver probléma? esetleg frissiteni kellene valamiket?

vagy valami script mondta be az unalmast?

Nálam is jelentkezik a server error, de nálam, mint írtam, többszöri F5 nyomogatással megoldódik a probléma. Másoknál egyáltalán nem jelentkezik. Megint mások meg egyáltalán nem tudnak feltölteni.

A másik problémánál, amikor az oldal nem töltődik be rendesen és sem új témát nyitni, sem szerkeszteni, sem üzenetet nem lehet küldeni, azt látom, hogy több feltöltő is zavartalanul töltögeti fel a cuccait. Sőt, akiknél fennáll a probléma, azoknál sem egyszerre jelentkezik. Valakinél csak napokkal később jön a gebasz...

Ilyen szerver problémáról még nem hallottam, ami ne érintene minden feltötőt egységesen. Passz...

Link to comment
Share on other sites

Win 10 oprendszerem van, laptopon 11 es, én csak azt nem értem júniusig  tudtam feltölteni azóta nem , sajnos azóta fenn áll ez a szerver error, nekem F5 nyomogatás nem oldja meg, legutolsó feltöltési próbánál 50p ig nyomogattam mind hiába..

Link to comment
Share on other sites

pirate-hiba.jpg


Ezt a "too much time"-ot meg lehetne nézni, hogy mennyi is a beállított értéke?
(és valami nagyobbra állítani, mert lehet, hogy igaza van)
Egy ""-i bejegyzést próbáltam javítani.

 

p.s.:
miért is van "time limit"? :huh:

p.s. II. :
és nem is mond igazat, mert az eggyel felette lévőnek is
pont ugyanez a dátuma és azt szerkeszthettem gond nélkül :unsure:
(és régebbieket is)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Az milyen vicces, hogy törölni szó nélkül engedi a kukából a témát, de újra posztolni már nem:

500 Internal Server Error

Ja, hogy most én vagyok a szolgálatos lúzer...

Update:

Időközben újra működik a dolog - egy kis átmeneti időszak után, amikor még ide sem írhattam, de új téma nyitásnál is hiányzott a téma mező - annyi változással, hogy háromfelé szedtem a sorozatot, ami eddig elment egyben is. Olyan ez a hiba, mint a traktor kerekére ragadt trágya, forog körbe és hol ezt, hol azt érinti, de nem érhető tetten (orosz rulett IT módra)...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Most meg a Tűzróka alatt esett szét az oldal fél napja, de a Brave-ben oké.

De egy ki- majd újra bejelentkezés után ez is rendbe jött. Csak a betűméret nagyon apró.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...