-
Pontszám
36 -
Csatlakozott
-
Utoljára itt járt
About Lampard
- Születésnap 02/02/1990
Contact Methods
-
MSN
lampard.300@hotmail.com
-
Website URL
http://
-
ICQ
0
Profile Information
-
Neme
Férfi
-
Lakhely
Onnan
Lampard's Achievements

Zsebibaba (4/24)
0
Közösségi hírnév
-
Nem röhögni: Venus borotvával
-
Converse (Konzerv) 4evah.
-
Strategos: a krédésed bármily bugyután hangzik is, jogos "A méter a fény által a vákuumban a másodperc 1 / 299 792 458-ad része alatt megtett út hossza. Emiatt pontos érték a fénysebesség." Ez a pontos definicio a méter és a fény közötti összefüggésre. A fény sebessége (amit általában mindenki fénysebességnek ismer) a vákuumban megtett sebességére vonatkozik. Namost, hogy ezt nem stopperrel mérik, az is biztos. Fogalmam nincs h. mivel A New Scientist meg leirta magát nálam ezzel a hülye cikkével, és azzal h. egy ilyen felelőtlen kijelentést lehoztak... Vagy csak egy hatásvadász cikk? Hmm... passz.. Jobban várom az LHC-t, mint az ilyen teleportáljunkideodadolgokat.
-
b3ck.net-es csávó beszkennelt egy tükröt, hát ezt kapta: http://blog.b3ck.net/wp-content/uploads/2007/05/scan.jpg edit: nem ő szkennelte be, de ez tök mind1
-
Azért, mert az összes többi letöltőhelyen kb. 10 kb/s a max letöltési sebesség, a rapidról meg jön 450nel is.
-
Igen, és a reggeli kávéjukat is az aktív zónában melegítik meg....
-
Hmm, egy HIS X1950XT 256Megás döcög, de már jó lenne egy 8800GTX. Vagy kettő. Vízhűtéssel
-
Háj evribádi, vasszap? Áj dont tink szó det disz iz ö veri júzful topik, bát itz veri fáni end áj hét vrájting disz kájnd of inglis
-
Grr... Lonsdale sincs a választási lehetőségek közt
-
Nekem tetszik. Megjent már? Magyarországi simkártyákat bele lehet préselni? Mennyi dolling?
-
Zöld falevél. Tök cool volt
-
Közdudott h. Xenu teremtett minket, mit kell ezen kérdezni?
-
Nem értem mi olyan drága benne? A réz? A csapvíz? A "designos" foglalat? A levegő kiszivattyúzása? Pff... Ha semmi speckó titánium-vanádium-anianyagot nem használnak fel a hütőbordákhoz, akkor miért az a nagy ár?
-
Ilyen terítőt szoktak a torták alá rakni. Hmm.... Hasznos. Először oldjuk meg, hogy ne kapjunk el olyan mindennapi betegségeket, mint influenza, oldjuk meg, hogy ne legyenek "fejlődő" országok, aztán foglalkozzunk ilyen marhaságokkal
-
Lightscribe Technológia!
topic válaszolt Lampard témájában itt: Adattárolás, merevlemezek, CD-ROM-ok
Üdv! Megégettem életem 1. LS DVDjét, de nagyon homályos lett. Neron belül nem tudtam állítani az élességen, sem máshol. Van vkinek tippje? (A google-beli képek szép élesek, de az enyém... ) ASUS íróm van, kaptam hozzá 2 Verbatim korongot, és abból az 1iket égettem meg. Gondolom nem rossz minőségű sem az író (nem volt olcsó) sem a DVD.